Adapazarı Kürtaj

Adapazarı Kürtaj ile istenmeyen gebeliğe bir son verebilirsiniz.  Kürtaj işlemi 18 yaşını doldurmuş evli bekar fark etmeksizin kadınların kürtaj yaptırmaları yasaldır. 18 yaşını doldurmuş kadınların kürtaj yaptırmak için kimseden onay alması gerekmez sadece evli kadınların eşlerinden kürtaj için onay almaları gerekmektedir.  Kartal Kadın Doğum Merkezimizde yapılan tüm kürtaj operasyonları gizli olmakla birlikte 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. 

Steril şartları sağlayan, uzman doktorların bulunduğu hastanelerde, özel muayenelerde ve kliniklerde kürtaj operasyonu tamamen yasaldır.  Kürtaj kısıtlamalarında evli bekar ayrımı yapılmamaktadır, kısıtlamalar gebeliğin 10 haftalıktan büyük olması ve 18 yaş altını kapsamaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen kürtaj yöntemi vakumlu aspirasyon işlemidir.  Ağrı ve sızı vermeyen bu yöntem sayesinde hastaları gündelik hayatlarına işlemi oldukları gün geri dönebilirler. 

Adapazarı Kürtaj yapan yerler arıyorsanız Kliniğimize başvurarak geniş bilgi alabilir, kürtajın nasıl yapıldığına dair merak ettiklerinizin yanıtlarını doğru adresten alabilirsiniz...