Sakarya Kürtaj

Sakarya Kürtaj yapan yerler arıyorsanız sizleri Kliniğimize bekliyoruz.  İstanbul ve çevresinin önde gelen Jinekoloji kliniklerinden biriyiz.  Hastalarımız tarafından tercih edilmemizin en önemli sebebi kadınlara verdiğimiz değer ve güvenilir hizmetimizdir.  Hastalarımızın ruhsal durumuna özenle yaklaşarak onlara sıkıntı veren sağlık sorunlarından kurtulmalarını sağlıyoruz.  Kürtaj işlemi sadece gebeliği sonlandırmak amacıyla yapılmadığı gibi düşük sonrası içeride kalan gebelik parçalarını temizlemek, tanı koyulmak maksadıyla rahim içinden parça alınması gerektiği durumlarda da uygulanmaktadır. 

Kartal Kadın Doğum Merkezi olarak 18 yaşını doldurmuş evli veya bekar kadın hastalarımızın isteğine bağlı olarak kürtaj işlemini gerçekleştirmekteyiz. Ülkemizin yasaları tarafından belirlenen koşullar dahilinde 15 yaş ve altında olan kişilere kürtaj işlemi yapılmamaktadır. 18 yaş altındaki gebe olan kadınlarımızın ise anne ve baba onayı gerekmektedir. 

Kliniğimiz şehir dışından gelen hastalarına öncelik vererek sağlıklı  bir hayat sürmeleri adına kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.  Jinekolojik muayene ve kürtaj fiyatları detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz....