Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları hakkında tüm merak edilenleri, halk arasındaki yanlış algıları gerçek bilgileri açıklayarak ortadan kaldırmak istiyoruz. Kızlık zarı dikimi operasyonları iki yöntem halinde uygulanmaktadır. Operasyon yöntemi tamamen hastanın tercihine göre şekillenmektedir.  Geçici ve kalıcı kızlık zarı olmak üzere ikiye ayrılan yöntemin sonucunda da cinsel ilişki sırasında kan gelmesi garantidir.  İki işlemin farklı olmasına neden olan ayrım ise kısa süreli  ve uzun süreli olmasıdır.  

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi uzun süre kalan bir işlem olup lokal anestezi altında gerçekleştirilmektedir.  Uzun süreli onarım sağlayan bu operasyon 3 şekilde olmaktadır.  Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları ise yapılacak olan yönteme göre değişiklik göstermektedir.

1- Mikrocerrahi primer onarım 

2- Flep yöntemi

3- Vajina daraltma eşliğinde primer onarım 

Vajina bölgesinin uyuşturulmasıyla yapılan kızlık zarı onarımı sonrasında hastada hafif derece de bir kanama ve ağrı görülebilmektedir. İşlemin akabinde hasta aynı gün taburcu olurken, bir gün sonrasında duş alabilir veya iş hayatına devam edebilir. Kalıcı kızlık zarı dilimi cinsel ilişki meydana gelene kadar kalıcılığını sürdürmektedir. Müdahalenin yapılmasından sonra hızlı bir iyileşme söz konusudur, kızlık zarı dikimi yapıldığı ise fark edilmemektedir. 

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları öğrenmek ve bilgi sahibi olmak için Kartal Kadın Doğum Merkezimize uğrayabilir veya iletişim adresimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz....