Genital Estetik Fiyatları 2022

Kadınların fiziksel ve psikolojik olarak rahatsızlık hissetmesine neden olan vajina şekil bozuklukları ilerleyen süreçte bazı rahatsızlıklar yaşamalarına sebep olmaktadır. Şayet genital bögesini beğenmeyen hatta utanan birçok kadın özgüvenlerini yitirmeye başlayarak cinsel isteksizlik duymaya başlamaktadır.  Çiftler arasında bir soruna dönüşen bu durum genital estetik operasyonlarıyla onarılarak giderilebilmektedir. Genital Estetik Fiyatları 2022 merak eden birçok kadın arama motorlarında en çok bu soruyu aratarak, vajina bölgesinde doğuştan veya sonradan oluşan şekil bozuklarını gidermek istiyor. 

Öncelikle belirtelim ki genital estetik cerrahi ve cerrahi dışı müdahalelerden oluşmaktadır.  Genital estetik fiyatları ise yapılan operasyonun türüne, kullanılan anestezi yöntemine ve işlemin genişliğine göre değişiklik göstermektedir. Genital estetik operasyonları iç dudak estetiği, vajina daraltma operasyonları, klitorisin üzerindeki fazla dokuların alınması, perine düzeltme operasyonları, dış dudak estetiği, büyük dudaklara yağ enjeksiyonu, lazerle vajina yenileme, G noktası uygulamaları ve renk açma işlemi olarak çeşitlendirilebilir.  

Genital Estetik Fiyatları öğrenmek için öncelikle uzman bir doktorla görüşerek muayene olmalı, yapılacak işlemin detayları hakkında bilgi almalısınız. Genital estetik operasyonları her hastanın sağlık durumuna ve işlemin türüne göre değişiklik göstermektedir. Vajina estetiği uygulayacak olan doktorun uzmanlığı ve konu hakkındaki bilgisi operasyonunun başarısını büyük ölçüde etkilemektedir. Estetik amaçla yapılan genital estetik operasyonları özel sigorta ödemeleri kapsamı dışındadır, tıbbi bir gerekçe söz konusu ise sağlık sigortanızdan yararlanabilirsiniz...