Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları işlemin yapıldığı merkeze ve kullanılan malzeme gereksinimine göre değişiklik göstermektedir. Herhangi bir sağlık kurumuna veya merkezine uğramadan, uzman bir doktor tarafından muayene edilmeden fiyat verilmesi tamamen yanlış bir tutum olacaktır. Kızlık dikimi operasyonları Kadın Doğum Uzmanları ve Jinekologlar tarafından yapılmaktadır.  Doktor olmayan kişiler tarafından yapılan her işlem hastanın sağlığını riske atabilecek etkilere sahiptir. 

Kızlık zarı dikimi operasyonunun iki türü bulunmaktadır. Bunlar Kalıcı kızlık zarı dikimi ve Geçici kızlık zarı dikimi operasyonudur.  Her iki tür de hastanın seçimi ve talebiyle uygulanmaktadır. Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları, Kalıcı kızlık zarı dikimi operasyonuna göre farklıdır.  Geçici kızlık zarı dikimi işleminin yapılması planlanan süre cinsel ilişkiden bir hafta veya 3 gün öncesidir.  Kalıcı bir işlem olmadığı gibi cinsel ilişki gerçekleşmez ise dikişler bir süre sonra kendiliğinden atmaktadır. 

Kalıcı ve geçici kızlık zarı dikimi sonrasında her iki operasyon sonrasında da cinsel ilişki esnasında kan gelmektedir.  Operasyonun başarısı adına uzmanın tecrübesi ve deneyimi oldukça önemlidir. Bu sebeple Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları hakkında bilgi almak için Kartal Kadın Doğum Merkezimizle iletişime geçebilirsiniz...