Küçükçekmece Kürtaj

Küçükçekmece Kürtaj fiyatlarını araştıranlar için dikkate alacakları birkaç bilgi paylaşmak istiyoruz. Halk arasında bebek aldırmak, gebeliği bitirmek veya sonlandırmak olarak adlandırıla kürtaj işlemi konu hakkında eğitim ve tecrübe sahibi olan doktorlar tarafından yapılmaktadır.  Hastane, klinik, doktor muayenesi ve kadın doğum merkezlerinde gerçekleştirilen tıbbi bir operasyon olduğu için kürtaj fiyatları internette açıklanmamaktadır.  

Sağlık Bakanlığı tarafından verilen yönergeler doğrultusunda kürtaj yaptırmak isteyen şahısların bizzat sağlık kuruluşlarına başvurarak operasyonu kabul edip onaylamaları halinde gebeliğin mevcut olduğu haftaya göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Kartal Kadın Doğum Merkezimiz de insan sağlığına önem verilerek hastaların kendilerini rahat ve güvende hissetmeleri birinci önceliğimizdir. 

Küçükçekmece Kürtaj için bizlere başvuran hastalarımıza öncelikle ultrason muayenesi ve testler yapılmaktadır.  Gebeliğin durumu ve süresi saptanarak hastaya kürtaj hakkında detaylı bilgi verilmektedir.  Hastanın konuyu anlayarak operasyonu onaylaması halinde işlem anestezi altında gerçekleştirilerek, ağrı ve acı duymasının önüne geçilmektedir. 

İşlemi takriben hastanın bir hafta sonrasında kontrole gelmesi ve doktorun vermiş olduğu antibiyotik ve ağrı kesici ilaçları düzenli olarak kullanması istenir. Hasta işlem sonrasında sıkıntı çekmeden normal hayatına dönebilir, cinsel ilişkiye ise 2 hafta sonra başlaması tavsiye olunur...