Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları ile yapılan sorgulamalarda merak edilen tüm sorularınızı yanıtlamak istiyoruz.  Öncelikle kızlık zarı dikimi kadınların en çok aratılan konularından biridir. Cerrrahi bir operasyon olan kızlık zarı dikimi geçici ve kalıcı olmak üzere ikiye yöntemle yapılmaktadır. Uzman bir doktor tarafından yapılan bu iki yöntemde sağlık açısından gerekli olmadığı gibi tamamen hastanın isteği üzerine yapılmaktadır. 

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları yanı sıra hastaların işlemin yapılacağı merkezden beklentileri gizlilik, hijyen ve tecrübeli doktordur.  Kartal Kadın Doğum Merkezimiz hastalarımızın beklentilerini karşılayarak, insan sağlığına ve mutluluğuna ekstra özen göstermektedir. Kızlık zarı dikimi operasyonları basit ve yan etkileri en az olan ağrı sızı duyulmayan işlemlerdir.  Geçici kızlık zarı dikimi 10 dakika sürmektedir ve cinsel ilişkiden 1 hafta önce yapılmaktadır. 

 Kalıcı kızlık zarı dikimi 30 dakika süren bir operasyondur ve cinsel ilişki ne zaman gerçekleşirse ancak  zaman kan gelmektedir.  Her iki operasyon sonrasında da cinsel ilişki esnasında kan gelmektedir.  Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları ise işlemin yapılacağı merkeze ve kliniğe göre değişiklik göstermektedir.  Operasyon öncesinde uzman doktor tarafından hastanın muayene edilerek işlem için tarih alınması gerekir. Devamında gerçekleşen operasyon sonrasında hasta günlük hayatına hemen devam edebilir.