Beşiktaş Kürtaj

İstenmeyen, planlanmayan veya sağlık sorunlarının ortaya çıkmasıyla gebeliğin sonlandırılması gereken durumlarda yapılan tıbbi operasyona Kürtaj ismi verilir. Gebeliğin ilk erken dönemlerinde uzman Jinekologlar tarafından gerçekleştirilen bir operasyondur.  Beşiktaş Kürtaj konusunda kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak için İstanbul ve çevresinin en iyi kliniği olan Kartal Kadın Doğum Merkezimize sizleri bekliyor olacağız. 

Gebeliği sonlandırmak için halk arasında uygulanan sakıncalı yöntemleri denediğinizde ortaya çıkacak olan sağlık sorunları hayati bir risk yaşamanıza neden olabilir. Şayet merdiven altı mekanlarda yapılan kürtaj işlemleri yine aynı şekilde enfeksiyon riskini ortaya çıkardığı gibi rahim de parça kalması ve yoğun kanamanın oluşması hastanın kötü bir duruma düşmesine neden olabilmektedir. 

Beşiktaş Kürtaj aramalarınızda karşınıza çıkan merkezimizde son teknolojik cihazlarla birlikte uygulanan gebelik sonlandırma operasyonu kısa sürmekle birlikte hastanın günlük hayatına hemen dönmesini sağlamaktadır. 18 yaşını doldurmuş her kadın kendi rızası ve talebiyle kürtaj olabilir.  Evli kadınların kürtaj işlemi için eşlerinden onay olarak ortak bir kararla kürtaj yaptırmaları gerekmektedir.  

Kartal Kadın Doğum Merkezimizde bebek aldırmak için Vakumlu kürtaj yöntemi uygulanmaktadır. Vakumlu aspirasyon ile cenin rahim içinden çekilerek hastanın ağrı sızı çekmesi önlenir, günümüzde ülkemiz dahil dünyada en çok tercih edilen yöntemdir...