Avcılar Kürtaj Fiyatları


Gebeliği sonlandırma, tahliye etme olarak bilinen kürtaj işlemi ülkemizde yasalar tarafından sınırları belirlenmiş bir işlemdir.  Avcılar Kürtaj fiyatlarını araştırıyor, bu işlemi yapacak güvenli ve konusunda uzman bir klinik arıyorsanız doğru yerdesiniz.  Kartal Kadın Doğum Merkezi, İstanbul’un en seçkin kliniklerinden biri olmakla beraber, kadın sağlığını son derece önemseyen bir merkezdir. 

Jin. Opr. Dr. Abdulkadir Sağkol tarafından kurulan merkezimizde gebeliği sonlandırma bir diğer adıyla küretaj operasyonu hijyenik ve steril bir ortamda uzman doktorların katılımıyla gerçekleşmektedir. Ceninin kalp atışının durması, boş gebelik, sakıncalı ilaç kullanma ve rahim kanseri tanısı amacıyla gerek duyulan kürtaj operasyonları hastanın bilgisi ve izni dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Kliniğimizde Avcılar kürtaj fiyatları uygun olmakla birlikte yüksek kalite standartları altına gerçekleşmektedir.  Hastalarımızın sağlıklarını birincil planda tutarak en iyi hizmeti almalarını sağlamaktayız. Merkezimizde komplikasyon riski en düşük olan vakumlu kürtaj tekniği kullanılarak, hastalarımızın  gün içinde normal hayatlarına dönmelerine imkan tanımaktayız…