Büyükçekmece Uygun Kürtaj

Büyükçekmece Uygun Kürtaj hizmeti arıyorsanız mutlaka kliniğimize uğramalısınız.  Kadın Doğum Merkezimizde en iyi yöntem ve en uygun fiyat garantisi mevcut olup, kadınlarımızın sağlıklarına büyük önem duyuyoruz.  Sizlerin mutluluğu için çalışmaya devam eden uzman doktorlarımız, kürtaj taleplerinizde sizleri bilgilendirerek operasyonun işleyiş protokolünü açıklayarak endişelerinizi gidermektedir. Büyükçekmece Uygun Kürtaj işleminde sıklıkla vakum yöntemi kullanılmaktadır. 

Bunun sebebi ise rahim içine verilen zararı minimuma düşürerek hastanın hayat kalitesinden ödün vermemektir.  Kürtaj işlemi sanıldığı kadar tehlikeli olmamakla birlikte bir sağlık kuruluşunda hijyen koşullarına uyularak yapıldığında oldukça basit bir operasyondur. İşlemin ortalama süresü 5 ile 10 dakika arasında değişiklik göstermektedir, hastalarımız işlem sonrasında 1-2 saat içinde yemek yiyerek duş alabilirler. 

Merkezimizde yer olan tüm cihazlarımız son teknolojik olmakla birlikte uzmanlarımız alanlarında tecrübe deneyime sahip doktorlardan oluşmaktadır...