Arnavutköy Kürtaj Klinikleri

Arnavutköy Kürtaj Klinikleri aramalarında kafanızın daha çok karıştığını ve ne yapmanız gerektiğini bilmediğinizi tahmin ediyoruz.  Öncelikle kürtaj işlemi hayatınızı kötü şekilde etkileyecek bir işlem değildir.  Kürtaj operasyonu kısaca ve genel anlamıyla rahim içinin temizlenmesini kapsadığı için hasta operasyon sonrasında aynı gün hayatına dönebilir.

Rahim içi polip ve lezyonların çıkartılması konusunda uygulanan tanı ve tedavi prosedürüdür. Cerrahi bir işlem olsa da ameliyat kategorisine girmeyen kürtaj işlemi hastanın izni dahilinde yapılmaktadır. Arnavutköy Kürtaj Klinikleri bünyesinde merkezimizde yer alan teknolojik cihazlar ve uzman doktorlarımızın eşliğinde sağlığınız adına hizmet vermekteyiz.

Gebeliğin 10.cu haftasına kadar yapılan kürtaj işlemi gebeliğin sonlandırılması yanı sıra, rahim duvarında kalınlaşma görülen hastalarda da uygulanmaktadır. Kürtaj işlemi sonrasında hafif adet ağrısına benzer bir ağrı ve bir miktar kanama yaşanabilir. Ciddi kan kayıpları çok nadir vakalarda görülmektedir, steril bir ortamda uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilen operasyon oldukça kısa ve basittir…