Sultanbeyli Kürtaj

Sultanbeyli Kürtaj ile henüz kendinizi anne olmaya hazır hissetmiyor veya tıbbi nedenlerden ötürü çocuk sahibi olmanız yasaklı ise gebeliği sonlandırabilirsiniz. Türkiye'de 10 haftayı aşmayan gebelikleri sonlandırmak yasalar tarafından bazı koşullara tabi olmakla birlikte yasaldır. Reşit olmuş her kadın kürtaj yaptırma hakkını saklı tutabilmektedir, evli kadınlar ise eşinin de onayını alarak gebeliğini sonlandırabilir. 

Steril ve uygun koşullar altında kürtaj operasyonunu Kadın hastalıkları ve doğum uzmanları yapmaktadır. Tıbbi bir müdahale olan kürtaj, merdiven altı sağlık koşullarının tam sağlanmadığı mekanlarda yapılmamalıdır.  Kartal Kadın Doğum Merkezimiz teknolojik cihazlarımız ve konusunda uzman doktorlarımızla hizmetinizdedir.  Sağlığınızı riske atmadan yaptıracağınız kürtaj işlemi hayati bir risk taşımadığı gibi hayat kalitenizi düşürmez.  

Sultanbeyli Kürtaj ve İstanbul çevresindeki hastalarımız konuyla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak istediklerinde bizimle iletişime geçerek sorularına yanıt bulabilirler...