Kürtaj Yapan Özel Klinikler

İstanbul'da Kürtaj Yapan Özel Klinikleri merak ediyorsanız sizlere güven ve hizmet açısından en iyisi olan Kartal Kadın Doğum Merkezini önerebiliriz. Bildiğiniz üzere kürtaj işlemi istenmeyen gebeliğin sonlandırılmasına verilen uygulamanın ismidir. Bazı durumlarda isteğe bağlı yapılmakla birlikte bazı durumda anne ve bebeğin hayati bir risk taşıdığı vakalarda zorunlu olarak yapılmaktadır.  

Günümüzde kürtaj işlemi vakumlu aspirasyon teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir. Ağrı ve sızıyı en aza indiren bu yöntem sayesinde rahim içine de minimum zarar verilmiş olur.  Operasyon hastanın sağlık durumunu etkilemediği gibi işlem 20 dakika sürmektedir.  İşlem sonrasında kadın hasta gün içinde normal hayatına dönebilmektedir. 

Kürtaj Yapan Özel Klinikler ve devlet hastanelerinde uzman jinekolog doktorları tarafından yapılan gebelik sonlandırma, steril ortamda gerçekleştirildiğinde risk faktörü taşımamaktadır. Ancak sağlık merkezi veya kliniklerde gerçekleştirilmeyen operasyonlar sonucunda içeride parça kalma ve enfeksiyon gibi tehlikeli durumlarla karşılaşılmaktadır...