Genital Estetik Fiyatları

Kadınların vulva ve vajiba bölgesinde istenilen görünüme sahip olunmasına yardımcı olan genital estetik, cerrahi ve cerrahi dışı olan operasyonlardır.  Estetik görünümle birlikte fiziksel olarak sorunların yaşanmasına neden olan genital kusurlar doğuştan veya sonradan ortaya çıkabilir.  İç dudakların büyük olması, vajina girişinin genişlemesi gibi kadınları rahatsız eden, psikolojik olarak etkilenmelerine neden olan deformasyonlar görülebilir.  Özgüveni zedeleyen bu durum ilerleyen süreçte çiftlerin cinsel hayatlarını bir çıkmaza sürükleyebilir.  

Genital bölgede deformite yaşayan birçok kadın Genital Estetik Fiyatları ve operasyonların nasıl yapıldığına dair internette aramalar yapmaktadır. Genital estetik ve vajina estetiği hakkında kısa ve aydınlatıcı bilgiler vererek sizleri yanlış önermelerden kurtarmak istiyoruz. Cinsel organlarda yaşın ilerlemesi, sık doğum yapma, geçirilen cerrahi operasyonlar ile ortaya çıkabilen biçimsizleşme tıp alanındaki yeni teknolojik gelişmeler sayesinde giderilebilmektedir. Vajina bölgesinin eski görünümünü kaybetmesi kişiyi fiziksel ve mental olarak etkilerken orgazm olamama, cinsellikten sakınma gibi sonuçlara neden olabilir. 

İlk olarak Genital Estetik Fiyatları hakkında bilgilendirme yapalım. Yapılacak olan genital estetik işlemi kişiden kişiye değişebildiği ve sağlık durumunu da kapsadığı için operasyon maliyeti sabit değildir.  ihtiyaca göre hastaya verilecek olan genel anestezi veya lokal anestezi de ücretlerin değişmesine katkı da bulunur. Fazla dokuların küçültülmesi, daraltılması ve alınmasıyla gerçekleşen genital estetiğin geliştirilen birçok operasyonu bulunmaktadır.

Hastanın ilk olarak uzman bir jinekoloji tarafından muayene edilerek uygulanmak istenen operasyona uygunluğunun tanısı koyulmalıdır. Tecrübe ve bilgi sahibi bir cerrah tarafından yapılan müdahaleler genellikle başarılı sonuçlar kazandırmaktadır. G noktası büyütme, vijina daraltma, iç dudakların küçültülmesi, perine bölgesinin onarımı ve klitoral estetiği içeren genital estetik günümüzde popüler cerrahi prosedürler arasında yer alır...