Kızlık Dikimi Yapan Doktorlar

İstanbul ve çevre illerde en çok Kızlık Dikimi Yapan Doktorlar araştırılmaktadır.  Düğün öncesi kızlık zarı dikimi operasyonu yaptırmak isteyen kadın hastalar konu da uzman hekimlere başvurarak, sorun olarak gördükleri bu durumu ortadan kaldırmak istemektedirler.  Öncelikle belirtmeliyiz ki kızlık zarı onarımı operasyonları tıbbi müdahale ile yapılmakta olup, amacı ise cinsel ilişki esnasında kanın gelmesini sağlamaktır. 

Cinsel ilişki sonrasında bekaretini kaybeden kadınların daha çok tercih ettikleri bu işlem kalıcı ve geçici kızlık zarı dikimi işlemleri olmak üzere ikiye ayrılır. Her iki uygulama sonrasında da cinsel ilişkide kan gelmektedir.  Çoğunlukla hastalar tarafından geçici kızlık zarı dikimi operasyonu tercih edilmektedir. Kızlık Dikimi Yapan Doktorlar kadın doğum uzmanlarıdır, işlem klinik ve hastane gibi hijyen koşullarına uyan ortamlarda gerçekleştirilir.  

Sağlık açısından hastaya hiç bir faydası olmayan bu operasyonlar basit ve minimum risk taşır.  Hastanın işlem sırasında fiziksel ve psikolojik olarak etkilenmemesi açısından genel veya lokal anestezi verilir.  Geçici kızlık zarı onarımı 10-15 dakika arasında süren bir işlem olup kalıcı kızlık zarı dikimi ortalama yarım  saat süren bir yöntemdir. Operasyonun başarı oranı işlemi yapacak olan Kızlık Dikimi Yapan Doktorların tecrübesi ve deneyimiyle doğrudan bağlantılıdır. 

İnternet ortamlarında verilen kızlık zarı dikimi fiyatlarına itibar etmeyerek öncelikle klinik ve merkezleri arayarak bilgi almak hatta işlemin yapılacağı yerin ziyaret edilerek yeteri kadar steril olduğunu araştırmak en iyi çözüm yoludur.  İstanbul ve çevresine hizmet veren Kartal Kadın Doğum Merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz...