Beykoz Kürtaj

Beykoz Kürtaj hizmeti arıyor, sağlığınızı riske atmak istemiyorsanız sizleri Kartal Kadın Doğum Merkezimize bekliyoruz. 10 haftayı aşmayan gebeliklerde kürtaj uygulaması yasal olarak ülkemizde yapılmaktadır.  Uzman doktorlar tarafından steril şartları yerine getiren sağlık kuruluşlarında, özel muayene ve kliniklerde gebelik sonlandırma işlemi yapılmaktadır. En erken kürtaj 4. haftadan 10. hafta gebeliğe kadar yapılabilmektedir. 

Kartal Kadın Doğum Merkezi jinekoloji doktorlarına göre en ideal kürtaj yapma zamanı gebeliğin 5 ile 6. haftalarıdır. Kliniğimize kürtaj için başvuran hastalarımız öncelikle jinekolojik ve ultrason muayenesinden geçirilerek gebelik haftası ve yerleşim yeri tespit edilmektedir.  

Hastanın da onayı alınarak planlanan tarihte kürtaj işlemi ağrısız ve acısız olarak tamamlanır.  Kürtaj işlemi ağrısız ve sızısız basit bir operasyonudur.  Beykoz Kürtaj operasyonunda en tercih edilen vakum kürtaj yöntemini kullanmaktayız, bu sayede hastalarımız acı çekmediği gibi enfeksiyon riskinden de korunmaktadır...