Başakşehir İstenmeyen Gebelik

Başakşehir İstenmeyen Gebelik sonlandırma, gebelik tahliyesi alanında sizlere yardımcı bir merkez arıyorsanız sizlere yardımcı olmak adına İstanbul'dayız.  Kliniğimiz uzman doktorlar ve personellerden oluşmaktadır, insan sağlığına önem veren misyonumuzla birlikte kadınlarımızın sağlık problemleri konusunda her zaman yanlarında olmayı bir borç olarak biliriz.

Kliniğimizde gerçekleştirilen vakumlu kürtaj tekniği ile ağrı ve sızı olmadan 10. haftaya kadar gebeliğe son verilmektedir.  18 yaşını doldurmuş, kürtaj hakkında bilgilendirilen ve onayı alınan hastalarımıza uygulanmaktadır. Anestezi altında gerçekleştirilen işlem dakikalar sürmesinin yanı sıra hasta gün içinde normal hayatına geri dönebilmektedir.  Uzman doktorlar tarafından gerçekleştirildiğinde hayati tehlike taşımayan kürtaj operasyonu bir çeşit rahim içinin temizlenmesi olarak adlandırılabilir.

 İşlem sonrasında hasta bir iki saat içinde yemek yiyebilir ve duş alabilir.  İşlem sonrasındaki gün işine dönerek rapor almasına gerek kalmaz.  Kürtajın akabinde hastalarda bir hafta ile 10 gün arasında hafif kanamalar görülürse de oldukça normal bir durumdur...