Üsküdar Kürtaj

Üsküdar Kürtaj ile istenmeyen, planlanmamış veya tıbbı gerekçeler nedeniyle gebeliğe son verebilirsiniz.  Rahimin içini temizleme, tahliye etmeden anlamını karşılayan Kürtaj operasyonu sanıldığı kadar korkulacak bir uygulama değildir. Kartal Kadın Doğum Merkezimizde yapılan yasal kürtaj operasyonu ağrısız ve acısız bir işlemdir. Operasyona geçilmeden önce muayene ve ultrason ile gebeliğin son durumu tespit edilir. 10 haftayı aşmamış gebeliklerde 18 yaşını doldurmuş evli veya bekar kadınların kürtaj talebinde bulunabilirler. 

18 yaşını dolmuş evli kadınların kürtaj işlemi için eşlerinden de onay alınmaktadır. 18 yaşından küçük kadınların ise velisinden kürtaj için onay alması zorunlu bir prosedürdür. Üsküdar da Kürtaj yapacak bir klinik arıyorsanız öncelikle bizimle iletişime geçerek dilerseniz merkezimizi ziyaret edebilir içinizi rahatlatabilirsiniz.

Kliniğimizde kürtaj operasyonlarını konusunda uzman jinekologlar gerçekleştirmektedir.  Gizli kürtaj hizmeti vererek bilgilerinizi kesinlikle başka şahıslarla paylaşmıyor, güvenliğinizi sonuna kadar önemsiyoruz. İşlem sonrasında gün içinde normal hayatınıza dönebilirsiniz.  Dana önce yapılan kürtaj doktor muayenesinde fark edilmeyecektir...