Genital Estetik Düzeltme

Genital Estetik Düzeltme son yılların en çok tercih edilen operasyonlarından biridir. Daha öncelki yıllarda teknoloji ve tıbbın şimdiki döneme kıyasla geri sayılması yüzünden önemsenmeyen ve yok sayılan genital bölgedeki kusurlar birçok kadının kedini rahatsız hissetmesine neden olmuştur.  Ancak yeni dönemle birlikte gelişen tıp vajina bölgesinde oluşan anormallikleri ve kusurları tıbbi müdahale yardımıyla gidererek kadınların sağlık ve psikoloji açısından kendilerini daha iyi hissetmelerine imkan tanıyor. Birçok hasta mahrem bölgelerinde doğuştan veya doğumdan sonra oluşan şekil bozukluklarını saklayarak fiziksel ve mental olarak acı çekiyor.  Bu kısımda devreye giren Genital Estetik Düzeltme hastanın genital bölgesinde estetik bir görünüme sahip olarak özgüveninin artmasına yardımcı oluyor. 

Kartal Kadın Doğum Merkezimizde gerçekleştirilen genital estetik operasyonları uzman hekimlerimizin tecrübesi ve deneyimiyle başarılı sonuçlar verirken, hastaların yeniden sağlıklarına kavuşmalarına imkan tanıyor. Tıbbi, fiziksel, psikolojik ve cinsel anlamda hastaya birçok fayda sağlayan Genital Estetik Düzeltme ameliyatları normalden daha büyük olan iç dudakların onarılması ve küçültülmesi, asimetrik bir görünüme sahip olması, klitoris üzerindeki fazla derilerin alınması, vajina daraltma, perine estetiği, vajina renk açma, kızlık zarı dikimi, idrar kaçırma gibi birçok estetik yöntemi barındırıyor.

Ülkemizde genital estetik anlamında en çok uygulanan Labioplasti, iç genital dudakların küçültülmesi işlemiyle birlikte genellikle hastalara vajina daraltma operasyonu da yapılır. Genital estetik operasyonlarının hastanelerde ve özel kliniklerde hijyen koşullarına uyulan ortamlarda yapılması gerekmektedir. Operasyon öncesinde hastaya spinal veya genel anestezi uygulanarak acı çekmesi önlenmektedir. Jinekolog ve plastik cerrah tarafından yapılan operasyonların başarı oranı uzman hekimin konu hakkındaki tecrübesi ve deneyimiyle alakalıdır. Sağlığınız açısından güvenmediğiniz ve temiz olmayan ortamlarda genital estetik operasyonu yaptırmamalısınız...