Arnavutköy Kürtaj

Arnavutköy Kürtaj uygulaması kliniğimizde hasta bilgilerinin saklı kalması, 3. şahıslarla paylaşılmaması esasına dayanarak verilmektedir.  Gebelik sonlandırma konusunda oldukça hassas olan Kartal Kadın Doğum Merkezimiz tecrübe ve hijyen konusunda İstanbul'un önde gelen sağlık kuruluşlarından biridir. Her hasta için kişiye özel kullanılan tıbbi cihazlar ve konusunda uzmanlığını kanıtlamış doktorlarımızla sizlere beklemiş olduğunuz desteği sağlamaktayız.  Önceliğimiz insan hayatının tartışmasız değeri ve sağlığıdır.  Gerekli koşullar karşılandığında oldukça basit bir işlem olan kürtaj operasyonu kısaca rahimdeki gebeliğin tahliyesi olarak da adlandırılabilir. 

İşlem 10 ile 15 dakika arasında sürerken operasyon öncesinde gerekli testler yapılarak hastanın kaç haftalık gebe olduğu ve sağlık durumu tespit edilmektedir.  Kadın hastamızın kürtajı onaylaması üzerine operasyon tarihi geciktirilmeden doktorumuz ile birlikte belirlenmektedir. 

Kartal Kadın Doğum Merkezimiz uzman ekip kadrosu ve steril ortamı ve yüksek teknoloji cihazlarıyla Arnavutköy Kürtaj olmak isteyenleri beklemektedir...