Kartal Kürtaj

Kartal Kürtaj ile beklenmeyen gebeliği sonlandırabilir, gebeliğe müdahale edebilirsiniz. Yasalar tarafından belli şartlar ve koşullar altında gerçekleştirilen kürtaj operasyonları en fazla 10. hafta gebeliklerde uygulanabilmektedir. Hamileliğin ilerleyen safhalarında kürtaj işleminin uygulanması yasaktır.  Annenin sağlık durumunu tehlike altına sokan durumlarda kurul kararı ile kürtaj işlemi yapılabilir.  Anne karnında sağlıksız bir şekilde büyüyen cenin kürtaj uygulamasıyla alınarak gebeliğe son verilir. 

Kartal Kadın Doğum Merkezimizde en çok tercih edilen vakumlu kürtaj yöntemi kullanılmaktadır. Operasyon öncesinde ultrason muayenesi ve gerekli testler yapılarak hasta bilgilendirilir. Kürtaj işlemi onaylandıktan sonra hastalara genel anestezi veya lokal anestezi uygulanır. D/C kazıma yöntemi ile rahim içi aspire edilerek temizlenir.  Operasyon sonrasında hastalar günlük hayatlarına aynı gün devam edebilirler. 

Kartal Kürtaj Fiyatları araştırma safhasında mutlaka işlemin gerçekleşeceği merkezi ziyaret ederek hijyen konusunda tüm standartları karşıladığından emin olmalısınız...