Tuzla Kürtaj

Tuzla Kürtaj normal seyrinde gitmeyen, istenmeyen gebeliğin sonlandırılması ceninin tahliye edilmesi işlemidir. Doğru koşullar altında uzman doktorlar tarafından gerçekleştirildiğinde basit ve ağrısız bir işlem olan kürtaj sadece hastanelerde, sağlık merkezlerinde ve özel muayenelerde yapılmalıdır.  Aksi taktirde hastada enfeksiyon görülerek sağlık sorunları ortaya çıkabilir. 

Kartal Kadın Doğum Merkezi olarak tecrübeli alanının en iyisi doktorlarımız, modern yöntemlerimiz ve steril ekipmanlarımızla sizlere yardımcı olmak istiyoruz.. Her türlü sağlık problemlerinizde bize başvurabilir destek alabilirsiniz.  Gizli kürtaj hizmetimizle bilgileriniz başka şahıslarla paylaşılmayacaktır.  Kürtaj sadece gebelik tahliyesi için yapılan bir müdahale değildir, düşük sonrası rahim içinde kalan dokuların temizlenmesi ve düzensiz kanamalar içinde uygulanan bir yöntemdir. 

Tuzla Kürtaj ile halk arasında kulaktan dolma bilgilerle bebek aldırmak yerine en sağlıklı yolu seçerek gebeliği sonlandırabilirsiniz. Kürtaj operasyonu isteğe bağlı olarak genel veya lokal anestezi verilerek yapılmaktadır bu sayede hasta işlem sırasında hiçbir şekilde acı hissetmez...