Kadıköy Kürtaj

Kadıköy Kürtaj ile gebelik tahliyesi, gebelik sonlandırma yapılabilmektedir. Adet tarihinin gecikmesi üzerinden geçen bir hafta sonrasında en erken gebelik tespit edilebilmektedir.  Yapılacak olan kan testi sonrasında gebelik kesinleştiğinde kişi çocuk sahibi olmayı düşünmediğin de dilerse gebeliğine bir son verebilir.  Gebelik tahliyesi, bebek aldırma olarak adlandırılan bu işleme kürtaj denilmektedir. İstenmeyen gebeliğe bir son vermek isteyen kadınlar öncelikle kürtaj yapan kliniklerden randevu olarak kürtaj muayenesi yaptırmalıdır. 

Kartal Kadın Doğum Merkezinde yapılacak olan jinekolojik ve ultrason muayenesi sonucunda gebeliğinin kaçıncı haftasında olduğunu net bir şekilde öğrenebilir. Gebeliğin ilk 10 haftası kürtaj operasyonu yasal olmakla birlikte doktorun önderliğinde uygun zaman belirlenerek gerçekleştirilebilir. 

Kürtaj işlemi uzman kadın hastalıkları ve doğum uzmanları tarafından tıbbı ekipmanların olduğu donanımlı sağlık kuruluşlarında ve özel kliniklerde gerçekleştirilmelidir. Kürtaj fiyatları hakkında ayırıntılı bilgi almak için bizleri arayarak randevu oluşturabilirsiniz...