Genital Estetik Yaptıranlar

Genital bölgede doğuştan veya sonradan oluşan şekil bozuklukları kişinin sağlığı ve psikolojisini etkilemektedir. Fiziksel olarak zorlanmalarının yanı sıra özgüven kaybına ve cinsel isteksizliğe neden olan şekil bozuklukları genital estetik adı verilen cerrahi ve cerrahi dışı müdahalelerle giderilebilmektedir.  Konusunda tecrübe ve bilgi sahibi jinekologlar tarafından yapılan bu işlemler genital bölgedeki estetik kaygısına neden olan şekil bozukluklarını başarılı bir şekilde yok etmeyi amaçlamaktadır. Kadınların günlük yaşantısını ve cinsel yaşantısını etkileyen bu sıkıntılar akıntı, acı ve ağrı, isteksizlik ve orgazm olmada sıkıntı yaşanmasına neden olabilmektedir.

Teknolojiyle eş zamanlı olarak tıp alanında yaşanan gelişmeler genital estetiğin ilerleyerek birçok kadın tarafından tercih edilmesini sağlamıştır.  Cerrahi ve cerrahi dışı müdahaleleri kapsayan bu işlemler etkili sonuç vererek hastaların günlük yaşantılarının kalitesini arttırmaktadır. Genital estetik yaptıran hastalar ağrı ve acı çekmeksizin hızlı bir iyileşme süresi geçirerek normal yaşantılarına dönebilmektedir. 

Sosyal açıdan kendini iyi hisseden hastalar, cinsel açıdan partnerleriyle uyumu yakalayarak özgüven problemi yaşamaktan kurtulmaktadırlar. Sık doğumdan, ilerleyen yaştan ve doğum esnasında atılan kesilerin kötü iyileşmesinden kaynaklanan vajinal genişlemesi ve şekil bozuklukları daraltma, fazla dokunun alınması ve sarkıklık estetik operasyonlarla onarılabilmektedir. 

Genital Estetik Yaptıranlar hastalar operasyonu takriben hiç sorun yaşamadıklarını, kendilerine duydukları güvenin arttığını dile getirirler.