Çekmeköy Kürtaj

Çekmeköy Kürtaj yapan yerler arıyorsanız sizleri Kartal Kadın Doğum Merkezimize bekliyoruz.  Kadın hastalıkları ve doğum uzmanlarımız önderliğinde teknolojik cihazlarla hijyenik ortamlarda kürtaj operasyonları gerçekleştirmekteyiz.  İstanbul ve çevresinde güvenilir kürtaj hizmeti almak istiyorsanız kliniğimizi ziyaret ederek yerinde inceleme yapabilirsiniz. 

Kadınların bilhassa endişe duydukları kürtaj işlemi eski uygulamalarda olduğu gibi kazıma yöntemiyle yapılmamaktadır.  Günümüzde en güvenilir yöntem olan vakumlu aspirasyon yöntemi ile gebeliğe son verilmektedir. Jinekolojik muayene sonrası kürtaj talep eden hastalarımızın onayı alınarak belirlenen günde steril bir ortamda kürtaj işlemi yapılmaktadır.  Gebelik tahliyesi olarak adlandırılan işlem kısa sürmekle birlikte oldukça basittir.  

Her hastaya özel olarak kullanılan kanüller sayesinde rahim içindeki cenin vakum yöntemiyle alınarak operasyon dakikalar içinde sonlandırılmaktadır.  Çekmeköy Kürtaj yapan güvenilir klinikler arıyorsanız sizleri Kartal Kadın Doğum Merkezimize bekliyoruz. Yılların tecrübesine sahip uzman jinekolog doktorlarımız ve donanımlı ekipmanlarımızla sağlığınız adına çalışmaktayız...