Kürtaj Ücretleri

İnternet ortamlarından Kürtaj Ücretleri araştırıyor ancak işinize yarar bir bilgi alamıyorsanız sizler için hemen açıklama yapalım. Kürtaj fiyatları Türk Tabipler Odası ve T.C.  yasalarınca internet ortamında paylaşılması, beyan edilmesi yasaklanmıştır. İstenmeyen gebeliği sonlandırmak istediğinizde yasal süre dolmadan önce Kartal Kadın Doğum Merkezimizi arayarak işlemle ilgili bilgi alabilir, fiyatlar konusunda merak ettiklerinizi giderebilirsiniz. 

İstanbul ve çevresi dahil olmak üzere Kliniğimiz verdiği güvenilir, kaliteli hizmet dolayısıyla en çok tercih edilen Jinekoloji kliniğidir.  Kliniğimiz hastalarına daima özenle yaklaşarak sağlıklarını korumak adına hizmet vermektedir.  Gizli kürtaj işlemimiz sayesinde 3. şahıslara bilgi verilmeden onayınız akabinde kürtaj işlemi gerçekleştirmekteyiz.  Konusunda tecrübe edinmiş uzman doktorlarımız, teknolojik cihazlarımız ve modern yöntemlerimizle sağlığınızı önemsiyoruz. 

Kliniğimizde 10. haftayı tamamlamış gebeliklerde kürtaj yapılmamaktadır.  Yasaların belirlediği koşullarda gebeliği 4,5,6,7,8,9 hafta olan kadın hastalarımıza istekleri dahilinde kürtaj operasyonu gerçekleştirmekteyiz...