Kızlık Zarı Dikimi Ücretleri

Kızlık Zarı Dikimi Ücretleri en çok merak edilen konulardan birisidir.  Tıbbi adı Himenoplasti olan operasyon kızlık zarı onarımıdır. Kızlık zarı onarımı tıbbı açıdan gerekliliği olmayan ancak toplum baskısı ve estetik kaygı açıdan hastaların talebi üzerine yapılan bir işlemdir.  Kartal Kadın Doğum Merkezi olarak kızlık zarı dikimi yapılan hastalarımızın bilgileri 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. 

Uzman jinekologlar tarafından steril ortamlarda yapılan kızlık zarı dikimi operasyonu 2 ayrı kalıcılık yöntemi ile yapılmaktadır. Geçici olarak cinsel ilişki öncesinden 3 gün önce yapılan kızlık zarı dikimi kalıcı değildir.  En fazla bir haftalık bir süreyi kapsamaktadır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ise cinsel birliktelik olana kadar kalıcıdır. 1 yıl boyunca ilişkiye girilmese bile kızlık zarı bozulmamaktadır. Hastanın kendi vajinasından doku alınarak dikim yapılmaktadır. İşlem 30 dakika sürmektedir, cinsel ilişkiye kadar varlığını sürdürmektedir. 

Kızlık Zarı Dikimi Ücretleri Nelerdir?

Flep ve mikrocerrahi yöntemiyle yapılan kızlık zarı dikimi yöntemi hastanın talebi üzerine istenen yöntem üzerinden yapılmaktadır. Yapılan işlem sonrasında hastada kanama gelmesi normaldir, operasyondan sonra 2 gün duş alınmamalıdır. Yumuşak ve pamuklu iç çamaşırları kullanılmalı, ani hareketlerden kaçınılmalıdır.  Operasyonu talep eden hastalarımız  Kızlık Zarı Dikimi Ücretleri ve diğer ayrıntıları merkezimize gelerek uzmanlarımızdan birebir öğrenebilirler. 

Detaylı bilgi ve randevular için lütfen Kartal Kadın Doğum Merkezimize iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz...