G Noktası Büyütme İşlemi Nasıl Yapılır?

G Noktası Büyütme İşlemi Nasıl Yapılır sorusu kadınlar arasında sıklıkla merak edilir ancak tam olarak ne olduğu bilinmez. Kadınların zevk noktası olarak bilinen G noktası hakkında birçok yorum mevcuttur. Bazı yorumlarda G noktasının bir efsane olduğunu söylerken bazı yorumlarda vajina içerisindeki bu bölgenin uyarılmasının kadına zevk vereceği ve orgazm olmasını sağlayacağını belirtir. Uzun bir süredir konuşulan bu kavram ilk olarak 1950 yılında ortaya çıkmıştır. Cinsel uyarılma sırasında şişen üretra ön vajinal duvarın üzerinde bulunduğu belirtilir. Halk arasında sihirli düğme olarak da anılan G noktası, vajinanın girişinden 4-5 cm içeride idrar çıkış deliğine yakın olduğu belirtilen bir bölgedir. 

G noktasının uyarılması cinsel ilişki sırasında kadınların güçlü ve şiddetli bir orgazma ulaşmasına sebep olur. Haliyle G Noktası Büyütme İşlemi Nasıl Yapılır sorusu da bu sebeple en merak edilen konulardan biridir.  Modern tıbbın ilerlemesiyle birlikte genital estetik operasyonları günümüzde popüler hale gelmiştir. 

G Noktası Büyütme İşlemi Nasıl Yapılır?

Yapılan işlemin amacı G noktasının büyütülerek kadınların cinsel hazzının arttırılmasıdır. İşlem öncesi gerçekleştirilen jinekolojik muayene ile bölge tespit edilir.  Bu operasyonu çoğunlukla klitoral orgazm olup cinsel ilişki sırasında orgazm olamayan hastalar talep etmektedir. Lokal anestezi altında gerçekleşen işlem kısa ve basit bir operasyondur. 18 yaşını dolduran her kadın G noktası büyütme işlemini yaptırabilir.  İşlem sonrası cinsel ilişkiye girmekte bir sakınca yoktur, hasta günlük hayatına hemen dönebilir...