Güvenilir Kürtaj

Güvenilir Kürtaj yaptırmak isteyen kadınlarımız öncelikle kürtaj merkezi seçerken özellikle titiz davranarak araştırma yapmalıdır. Günümüzde kürtaj yapan birçok yer olmasına rağmen çoğu merdiven altı tesislerde enfeksiyon riski taşıyan ortamlarda bu işlemi gerçekleştirmektedir.  Hijyenik olmayan ortamlarda yapılan kürtaj kişinin hayatını tehlikeye atarken istenmeyen sağlık problemlerinin de yaşanmasına neden olabilmektedir.  Bunun haricinde halk arasına çocuk düşürmek için uygulanan yöntemler ise kadının güvenliğini tehdit ederek yoğun kanamaların yaşanmasına, ceninin rahim içinde kalmasına ve enfeksiyona yol açabilmektedir. 

Güvenilir Kürtaj ancak steril açıdan uygun şartların sağlandığı, ekipmanlarla donatılmış, uzman doktorların ve ekiplerin bulunduğu özel muayenelerde, hastanelerde ve kliniklerde gerçekleştirilir.  Uygun fiyat cazibesiyle aklınızı çelmeye çalışan merdiven altı mekanları kesinlikle tercih etmeyiniz.  

Kartal Kadın Doğum Merkezi tecrübeli kadın doğum uzmanları, modern yöntemleri ve teknolojik cihazlarıyla sizlere güvenilir hizmet sunmaktadır.  Kürtaj fiyatları için iletişme geçebilir bilgi alabilirsiniz...