Uygun Kürtaj

Uygun Kürtaj hizmeti veren hastaneler arıyor, bütçenizi sarsmadan kaliteli hizmet almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.  Kartal Kadın Doğum Merkezi olarak önceliğimizi kadınların sağlıkları korumak ve en iyi sağlık hizmetini almalarını sağlamaktır.  Kliniğimizde bebek aldırma, gebelik sonlandırma işlemleri vakumlu kürtaj tekniği ile yapılmaktadır. 10 haftalık gebelik sürecini aşmayan 18 yaşını doldurmuş kadınlarımızdan alınan onay ile kürtaj işlemi gerçekleştirilmektedir. 

Kürtaj işleminin fiyatları gebelik haftasına göre hesaplanmakta olup, hastaların bütçesini aşmayacak koşullarda fiyatlandırma yapılmıştır.  Kürtaj işleminden önce kadın hastalarımıza jinekolojik muayene ve ultrasonografik işlem uygulanmaktadır. Muayene sonrasında hastanın kürtaj konusunda bilgilendirilmesi ve onayı alındıktan sonra lokal veya genel anestezi uygulanmaktadır.

Enfeksiyon riskinin en aza indirilmesi adına vajina ve rahim ağzı antiseptik solüsyonlarla temizlenerek operasyona başlanmaktadır.  Kürtaj işlemi 15 ile 20 dakika arasında sürmektedir, hasta işlemi takiben 2 saat içinde yeme içme yapabilir...